Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok reménytelen...

Wick3d kérdése:

Depressziós vagyok reménytelennek, de föleg BŰNÖSNEK érzem magam. Habár nem ártottam eddig senkinek mindig és mindenhol semleges voltam?

Figyelt kérdés

általánosan bűnösnek érzem magam, nem érdemlek semmi mást csak folytonos kínzást, utálatot

Ezt a tudatot probálom kielégíteni, ilyesmikkel pld

borotva lámával vágom magam, de csak a lábaimon mert ott senki sem látja. utánna megkönnyebbülök, mintha a rossz vér kifolyt volna



2017. júl. 30. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el hogy most el küldenélek a..... De! Ezen át kell esni! Te nem vagy hibás te nem vagy semmiben és semien forgalomban rossz.

Ezt mond magadnak tükör előtt vagy irogasd le jooooooo sokszor "Nem vagyok rossz nem ártottam nem is akarok. Nem vagyok ilyen nem is leszek. " tényleg ez csak egy hülyeség iszonyú nagy baromság senki ért ne árts magadnak! Ha kell itt egy esett (velem is meg történt) : vagdostam magam én asse tudtam miért csak szarul voltam. Aztán meg ismertem egy lányt. De hát még úgy éreztem kell hogy vagdosam magam hiba hiba hiba ő is ezt mondta. "Figyelj ha valha is meg vágod magad. Azt max azért tedd mert valami miatt ki kell szedned egy mély re ment tüskét! De semeik emberét ne Ted mert ha már el hagyott az nem erdelmi meg! "És tudod mit teljesen igaza volt! 😍😍😘 és azóta is szeret mert tudta hogy ez betegség és segítenie kellet. Én meg hallás vagyok neki. :)

2017. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalomban*
2017. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 te egy ideális vilábnal élsz, ahol mikor nehéz psihikai állapotban voltál mások segítettek rajtad,

Nálam ez nem történt meg, senki rám sem b*sz, m kikacagnak ha bármit elmondok, ezért válazstottam a mély hallgatást, elzárkoztam a társaságtól

2017. júl. 30. 01:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Arra nem gondoltál, hogy felkeress egy szakembert (szüleiddel előtte megbeszélve)?

Van, hogy az ember nem látja fától az erdőt, pedig néha a legegyértelműbb válasz a megoldás.

2017. júl. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen ertem en a problemat, csak azt nem, hogy miert kell gyerekek ennyire igy bannotok magatokkal ahogyan a kulvilag banik veletek? Ezt nem ertem mar, es most a szazadik kerdezonek aki ilyesmit ir, mar csak leirom.

Barhogy is banik veletek barki, miert kell ezert neked magadat bantani? Miert er nektek ennyit az emberek velemenye, szeretete?

Az emberek ma szeretnek holnap gyulolnek, es ennek semmi koze hozzatok, pusztan emberi tulajdonsag. Ne fussatok a szeretetuk utan, hanem eljetek a TI eleteteket. Ne bantsatok senkit, de magatokat se, es csak koncentraljatok a sajat eletetekre.

Itt egy tanacs amit egy onfejleszto konyvben olvastam: "Szeresd magadat es amit csinalsz, es nevess mindenen, sebezhetetlen leszel"

2017. júl. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!