Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért pont istenről/ördögről...

Miért pont istenről/ördögről hallucináltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, röviden.: Annó 2 éven keresztül folyamatosan kábítószereztem. 3 éve full tiszta vagyok.


Egyszer volt, hogy haverokkal rendeltünk az internetről herbált. Nem szívtam bele sokat, talán 2-3 slukot. De nagyon készen voltam tőle. Olyanokat, csináltam hogy hátra felé setáltam... félórával később összeestem. Mást, nem tudtam mondani, csak hogy meghalok... Az izmaim megmerevedtek. Állítólag, össsze szórítottam az állkapcsomat, úgy kellet szét feszíteni a számat. H ne nyeljem le a nyelvemet. De én ezekre nem emlékszem, sőt sok minden nem...


Folymatosan, csak azt tudtam mondani, hogy meghalok.


Az egyik hang azt mondta, nem fogsz meghalni, a másik pedig hogy meghalsz. És ez ment folyamatosan. Úgy éreztem, mintha a lelkem kiakarna szakadni. Szét, akarná szakítani a mellkasomat. Az egész életem leperget előttem. Akkor döbbentem-rá hogy mekkora hülye vagyok. És hogyan teszem tönkre az életemet...


Annyira, még emlékszem, hogy láttam egy nőt felém futni. Am egy piros pontot is láttam. Viszont, nagyon érdekesen láttam azt a nőt felém haladni. Olyan volt, mintha egy képet forgatnál. Később kiderült, hogy az a nő egy orvos volt.


Ti mit gondoltok, miért pont az istenről hallucináltam? Annyira, valóságosnak tűnt. Lehet, hogy hülyén foghangzani, de olyan biztos vagyok benne hogy az ő hangja volt. Nem tudom honnan...



2017. júl. 30. 10:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Állítólag a mellkasom is nagyon vert. Durván izzadtam is. 180 volt, a vérnyomásom.
2017. júl. 30. 10:59
 2/6 anonim ***** válasza:
A kábítószer hosszútávú használata pszichózishoz, skizofréniához vezet. A hallucinációd meg annak az 1-2 slukknak tudható be. Rosszul lettél tőle (Nem tudom hány éve szívod ezeket, de eléggé tönkrevágtad az idegrendszered mert az izommerevség "catatonia" lehetett, esetleg epileptikus görcs (?) ). Fordulj dokihoz, ő többet tud mondani.
2017. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de ezen a hátrafelé sétálástól kicsit benevettem. :D A herbál egy igen gyilkos cucc. Egyszer én is kipróbáltam, azt hittem én is meghalok. Úgy vert a szívem, mint állat. Hogy éppen miért Isten hangját halhattad, szerintem tudatalattid akart megnyugtatni.
2017. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régen, valamikor 30-35 éve olvastam, hogy csináltak egy tanulmányt. Hőtérképet készítettek vallásos és nem vallásos emberek agyáról. Azt találták, hogy a vallásosok agyának egy bizonyos meghatározott pontja melegebb, vérerekkel jobban ellátott, mint a nem hívőké, ezért ők hitük tárgyát teljesen kézzelfoghatóan, valós, létező személyként tudják érzékelni.

A herbál abnormálisan megemelte pulzusszámodat, ez pedig nyilván több vért pumpált mindenhova. Az agyadba is. Így felmelegedett az a pont, és ezért láthattad istent.

2017. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De én nem láttam, csak hallotam...
2017. júl. 31. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már egykutya.
2017. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!