Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretem a fájdalmat, ez baj?

Szeretem a fájdalmat, ez baj?

Figyelt kérdés

Ha megsérülök, csak fertőtlenítem a sebet+ 1-2-szer bekenem, aztán, hagyom gyógyulni magától.

Ha heg lesz belőle, mindig lekaparom róla a vart, hogy vérezzen.

Az izomlázat is szeretem, ezért amikor sportolok, azt mindig teljes erőbedobással teszem.

A fejemen van 1 pont, ahol már legalább fél éve véresre van vakarva a bőröm, mert, ha ideges vagyok, unatkozom, akkor megnyugtat.

Szoktam magam harapdálni, karmolgatni, de csak úgy, hogy ne maradjon heg.



2017. júl. 31. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak hülye vagy. A fájdalom meg nem ez, amit te okoztál magadnak eddig... Ez lepkefing a valódi fájdalmak mellett.
2017. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a lelki fájdalom nem lenne ennyire a barátod. Azt nem akarnád érezni újra és újra.
2017. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem megnyugtat. Ezt a kérdést én írtam ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ma is rá kellett jönnöm, hogy bármit csinálhatok, úgyse leszek jó. (Tessék, két percre abbahagyom a karmolást és máris megint könnybe lábad a szemem!)

2017. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!