Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek kiegyensúlyozott...

Hogyan legyek kiegyensúlyozott, ha csak szomorúság és keserűség vesz körül?

Figyelt kérdés
Azok akik közel állnak hozzám, már jól ismerem a hozzáállásukat a dolgaimhoz, de nem igazán tudom teljesíteni a tanacsaikat (ne vegyél róla tudomást, szarni rá), de sokkal nyomasztóbb itthon minden, mint hogy ilyen egyszerűen túl lehessen rajta lépni...
2010. máj. 23. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkretizálhatnád. Amúgy meg régi bölcsesség: segíts magadon, Isten is megsegít. Ha nem veszed önerőből a fáradtságot, hogy tegyél valamit, mert már eleged van a helyzetedből, nem fog csoda történni.
2010. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rokonok elakarják vinni a házunkat(már az ő nevükön van), alapjáraton alig beszélünk egymással és mindenki el van telve, hogy neki van a legrosszabb dolga a világon (már én is)

A normális hangerő a kiabálás. Ja és mindenki meg van győződve a saját igazáról,amiből nem enged...


Segits magadon...nah igen. A legtöbb, amit tehetek, hogy kussolok, amíg nem végzek, majd elköltözöm. Teljesen

kiszámíthatatlan itton minden, hogy kinek, mikor, miért fújják el a gyertyát a fejében.

2010. máj. 23. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem rájuk borítanám az asztalt. Még csak figyelemfelkeltésnek is. aztán megmondanám, hogy ha magukat akarják gyilkolni ezzel az állandó feszültséggel hát tegyék, csak engem hagyjanak ki. Meg egyszer már megkérdezhetnéd őket, hogy jobb lesz-e attól hogyha állandóan ordibálnak.
2010. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már megkérdeztem...azt felelték, hogy igen XD

De kösz:)

2010. máj. 23. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
nézd úgy a dolgokat, hogy megpróbálod kihozni az adott helyzetből a maximumot, mást úgy sem tehetsz, a körülmények adottak...
2010. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jól estek:)

Igazából mostanában kezdtem el másként hozzá állni a dolgokhoz-bár ezek a pozitv és negatív hullámok folyton változnak, szóval nem tudom még meddig tart ez a "jó kedvem".

Csak azt sajnálom, hogy a legjobb éveimet kell elpazarolnom ilyenekre. Talán ez bánt a legjobban, nem is a sok értelmetlen kiabálás. Remélem lesz alkalmam bepótolni a hiányosságokat:)

2010. máj. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!