Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó szomorúság miért?!

Állandó szomorúság miért?!

Figyelt kérdés
Most jött el az a pont amikor elegem lett az életből...nincs miért élnem...nincsenek igaz barátaim akikkel megbeszélhetnék bármit is....pasi téren nem kellek senkinek se...mindig vagy megcsalnak vagy kikosaraznak....mostanában állandóan szomorú vagyok...egyszerűen nem tudok mitől boldog lenni...ráadásul nemrég derült ki hogy pánikbeteg vagyok és sokszor van halálfélelmem is...nagyon rossz ez így......:-(volt már valaki így?!:-(19/L
2010. szept. 9. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Húú, de még hányszor voltam így!!

Aztán arra gondoltam, hogy kapja be mindenki! Jó ember vagyok, ha nem kellek senkinek, akkor meg sem érdemelnek! Ekkor mindig jól összekaptam magam, tornáztam, szépítkeztem, ápoltam a lelkem kellemes filmekkel, könyvekkel..

Most 32éves vagyok és mindenki velem akar lenni, én meg senkivel! :)) A lényeg, hogy jó barátságban légy önmagaddal! Mosolyogj, légy vidám, és magasról tojd le, hogy mit gondolnak rólad kislány!

2010. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szió

Velem hasonló van(nem volt sose bnőm úgy normális). csak annyi tartja még bennem a lelket h jöhet 1 aranyos lány még. am 1 napom úgy megy el most suli időszakban h egésznap letört vagyok.. ha esik az eső könnyen elkezdek sírni. mert rossz az egész :/


Különben ha voltak már fiúk az életedben akk vhogy tudnál következtetni h vmit mégse úgykéne. Aki szemét arról már első ránézésre látni. Járj nyitott szemmel :)

18/F

2010. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy alig volt még pasim...és némelyik 19éves már komoly kapcsolatban él meg minden...áh rossz ez így nagyon
2010. szept. 9. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

22 vagyok, és ugyanez jellemző rám... Egész nyáron depressziós voltam, pánikrohamok gyötörtek, itthon gubbasztottam, semmi hasznosat nem csináltam... gondoltam jön majd az egyetem, és de jó lesz... hogyne, majd meggebedek, szar légkör és sorolhatnám.

Fiuk környékeznek, mikor összejövünk és megszeretem őket, megcsalnak, vagy kidobnak... Dönteni nem tudok élethelyzetekbe, amit teszek megbánom v meggondolom magam... egy szánalmas szarnak érzem magam. Ja, és "természetesen" egy barátom sincs- nem az én hibámból, komolyan.

2010. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szinte mintha engem jellemeztél vna csak annyi hogy én nem járok egyetemre...
2010. szept. 9. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
és nincs valami hobbid?? ami lekötne??? én olyan szakra járok ami absz. nemérdekel engem, azért tanulom csak mert jól lehet vele keresni, és megakarom alapozni a jövőmet, de igazából a művészet vonz...
2010. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha csak otthon ülsz bent a lakàsba semmi sem fog vàltozni.Menj el bulizgatni,sétàlj sokat,menj közösségbe ;) talàn ùj baràtokat is szerzel,emellett jòl is érezheted magad!Ezt javaslom :D sok sikert!
2013. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!