Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta megfigyeltem, hogy ha sokat beszélek más emberekkel elfáradok tőle. Régebben szociális fóbiám is volt, mára már nagyjából elmúlt, de ha sokat kell beszélnem elkezdek ásítani és elfáradni. Most olyan munkám van ahol azért kell beszélni elég sokat. És jobban elfáradok tőle mint egy kemény fizikai munkától. Ez mitől lehet?

2017. aug. 5. 10:33
 1/4 anonim válasza:
Ez velem is pontosan így van. Lefárasztanak az emberek.
2017. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egyszerűen arról van szó, hogy introvertált típus vagy. Az ilyen embereknek (a populáció óriási hányadáról van szó) egyszerűen fárasztó a társas érintkezés, ellentétben az extrovertáltakkal, akik feltöltődnek tőle.

A szociális fóbia is látlelete az introverziónak, de azt jó, hogy kinőtted, mert nagyon korlátozó tulajdonság.

2017. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen introvertált vagyok, de 10 év alatt felfejlesztetem magamat. De azzal semmit se tudok csinálni hogy az emberek lefárasztanak. Sajna ahhoz a munkához amit szeretnék csinálni pont hogy extrovertáltnak kéne lennem kicsit. De hát látom nem leszek. :)
2017. aug. 5. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem leszel, ez egy adottság. De kitolhatod a határaidat. Ha pedig nem megy, akkor testhez illőbb munkát érdemes választani.
2017. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!