Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki pár nap múlva abbahagy...

Mili32 kérdése:

Van aki pár nap múlva abbahagyta az antidepresszánst a mellékhatások miatt?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbul v. Majd minden tűnetem meg van ami létezik. Ideges v, pánikolok, légszomjam is v. Fáradt , hőhullámom v. Abbahagyhatom a gyógyszert? Volt már aki megszakította ilyen hamar abbahagyta? Segitsetek!

2017. aug. 6. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, abba lehet hagyni az antidepresszáns szedését pár nap szedés után, ha a mellékhatások elviselhetetlenek. 2-3 hét alatt még sem a hatás, sem a hozzászokás nem alakul ki.
2017. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen el lehet hagyni a gyógyszer szedését!

szépen lassan fokozatosan!

2017. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én kétfélét szedtem,mindkettő kényszermozgást,szapora pulzust és étvágytalanságot okozott.Amelyiket otthon szedtem kb.1 hét után letettem,a másikat a kórházban 3 hétig kénytelen voltam szedni,de azt is simán abbahagytam.Kórházi szobatársamnak gyomorpanaszokat okozott és pár nap után váltott az orvosa.Szóval,nyugodtan abbahagyhatod szerintem és beszéld meg a dokiddal,hogy írjon másikat.
2017. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először el kell dönteni, hogy tényleg mellékhatás (vagyis új tünetek), vagy a meglévő tüneteid erősíti fel. Utóbbi jó jel, ebben az esetben nyugtató is kell mellé, 2 hét után alábbhagy.

3 nap után amúgy egyből le lehet tenni.

2017. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!