Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit ajánlotok a gondolkodás...

Mit ajánlotok a gondolkodás serkentéséhez?

Figyelt kérdés
Holnap (08.12.) nyelvvizsgázok. Mit ajánlotok enni/inni, ami segít feleleveníteni az elmémet és a memóriámat? Nagyon sokat tanultam, de a gátlás elnyomja a tudást.

2017. aug. 11. 12:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én hasonló helyzetben csokit ettem, az elméletileg serkenti az agyműködés, ahogyan a szőlőcukor is. Inni szerintem a víz a legjobb.
2017. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A megnyugvást tudnám ajánlani. A szorongás blokkolja a gondolkodást, hiába van meg a tudás. De jó az agynak a szőlőcukor, csokoládé.
2017. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a tanárok ilyenkor mindig mondták a csokit. Meg nem tom, mozgás az pl jól jön szerintem, fel lehet frissülni tőle, de nem kell túlzásba vinni, mert akkor meg kimerülsz és elfáradsz, és most feltételezem, hogy nem akarsz lefáradni:) Meg szerintem pl a gyümölcsök is felfrissíthetnek, vagy vmi multivitaminos ital; jó a vitamin meg a gyümi friss íze. Esetleg én most cukorra is gondolok, pl lila negró. De amúgy én nem értek pontosan ilyen dolgokhoz, csak leírtam, amik eszembe jutottak.
2017. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nincs ilyen. A kaja csak elterli a figyelmet. Vigyél egy üveg mentes vizet és ha tudsz németül, akkor menni fog. Az után sincs idő elővenni a szótárat, ha kérdeznek a turisták valamit. Csak természetesen.
2017. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) De hallottam olyat is, hogy a szőlőcukor rövid hatással bír, és amikor elmúlik/felszívódik, romlik a teljesítőképesség. Ez igaz?
2017. aug. 11. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kérdező, ne már. Placebo... Nem csodaszer, nem fogsz hirtelen többet tudni tőle.
2017. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem is többet akarok tudni, hanem feleleveníteni a memóriámat, mivel nekem nyáriszünet van, diák vagyok, 16 éves, és az ember egy ilyen megmérettető vizsgán gátlásos lesz, akármilyen nagy tudással rendelkezik. Én is izgulok, és ezeket a gátlásokat akarom lekűzdeni, hogy megmutassam hogy tudok. Főleg, hogy a vizsga 9-kor kezdődik, és délután 5-ig tart majd. Ja, és 5-kor kelek, mert a Balatonon vagyok. :)
2017. aug. 11. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:

" Főleg, hogy a vizsga 9-kor kezdődik, és délután 5-ig tart majd. Ja, és 5-kor kelek, mert a Balatonon vagyok."


Bocs, de már itt eltoltad az egészet!

2017. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csoki + kóla.
2017. aug. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Különösen, ha 5-kor keltél.
2017. aug. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!