Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy borderline-os hogyan...

Egy borderline-os hogyan találhat életcélt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha hiányzik a stabil énkép, akkor mégis hogyan képes egy borderline-os megtalálni azt, hogy mit szeretne kezdeni az életével. (Tanulás, Munka)
2017. aug. 12. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, ez engem is érdekelne. Talán több mindenbe bele kell fogni, több tevékenységbe " mint a többieknek".

Borzasztó nehéz és kimerítő....

2017. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért,mi más életcél kellene még nektek a környezetetekben lévő emberek tönkretételén kívül? Esetleg rinya az öngyilkosságról egy életen keresztül? Ja bocs,az már megvan.
2017. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te egy érzéketlen valaki lehetsz, akinek fogalma sincs az ilyen emberekről. Nem Rád volt kíváncsi szerintem a kérdező,ha legközelebb ilyenre válaszolj, nézz utána jobban ennek az állapotnak a részleteinek!!
2017. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es válaszolónak üzenem, hogy a borderline személyiség zavar még csak véletlenül sem rinya. Ha véleményt tudsz alkotni akkor utána is tudsz olvasni, hogy milyen állapotról van szó. Messze nem az van amit te hiszel de kívánom, hogy sose tapasztald meg, hogy milyen személyiségzavarosnak lenni, független attól, hogy bár megérdemelnéd mert oltári nagy BUNKÓ vagy.
2017. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Köcöntem az észrevételeket,2-es vagyok(diagnosztizált border 😁)
2017. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!