Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy anyakomplexusos borderline...

Egy anyakomplexusos borderline-os találhat valaha magának valakit, akihez ragaszkodhat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy volt-e már valaha olyan, hogy egy borderline-os talált magának olyan személyt, akihez betegesen tud ragaszkodni, és az illető nem utasítja el. Csak volt már ilyen a világtörténelemben, nem? :/
2013. dec. 10. 09:49
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Szia. A kérdéssel most pontosan arra vagy kíváncsi, hogy egy borderlineos személynek van e esélye arra, hogy párkapcsolatot alakítson ki? Ha a kérdés erre irányult, a válaszom igen. Az más kérdés, hogy nem biztos, hogy ezt a beteges ragaszkodást erősíteni kell. Próbáld meg levenni magadban a beteges szót a ragaszkodás elől, ettől sokan megijedhetnek. Biztos vagyok benne, hogy ez így is működhet! :)
2013. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is borderline vagyok és boldog párkapcsolatban élek... Na jó, néha nagyon kitudom akasztani a páromat.
2013. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Parkapcsolatilag normalis vagyok (nah jo nem mindig). Tehat ott nem ragaszkodok (lany vagyok). Vagyis igen de nem betegesen. Arrol beszelek hogy en ugy erzem nekem egy no kell ahhoz hogy normalis legyek...folyton anyapotlekokat keresek, volt mar hogy valakihez ragaszkodtam, eloszor meg elturte, aztan elhajtott. Mar meg se hallgat pedig regen olyan baratnok voltunk. Tehat nem szexualisan vonzodok nokhoz, de vagyalmaimban egy novel laknek, aki olyan 15-20 evvel idosebb nalam, es elviseli ahogy ragaszkodnek hozza. Azt hiszem kisgyerek akarok lenni, akivel foglalkoznak. Tudom ezt nem lehet de mi van ha egy ilyen lany meg egy felnott borderline-os no talalkoznak egymassal aki mondjuk elvesztette a lanyat. Eleg kusza, tudom. Csak hogy lehetseges-e vagy ilyenek nincsenek?
2013. dec. 10. 11:59
 4/26 anonim ***** válasza:

Igen, van rá esély. A gond nem ezzel van.


A probléma ott kezdődik, hogy a borderline személyek nagyon szélsőségesek adott kapcsolatban , ezért nehezen kezelhetőek és hát az emberek többsége nem épp egy pszichológiamester, hogy kezelni tudjon minden személyiségtípust.


A történelemben még arra is van példa, hogy egy szkizofrén férfiból máig ismert professzor lett annak köszönhetően többek között , hogy a felesége nem zárta elmegyógyintézetbe, hanem foglalkozott vele, illetve a későbbiekben elhagyta, de akkor sem adta fel az orvosok kezére.

Ez csak egy példa arra, hogy bármennyire is reménytelennek és kilátástalannak tűnik egy helyzet, attól még lehet rá megoldás.

2013. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2es vagyok, nekem ugyanez van csak éppen apában, tehát apa komplexusom van. És sajnos nem a párom az, "akit annak nézek", hanem egy régi barátom, akivel nem tartom a kapcsolatot, azaz ő nem tarja velem.
2013. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Neked legalabb ferfi...de engem mar a neveloanyam is leszbikusnak nezett. Egyaltalan nem erti meg hogy mi ez
2013. dec. 10. 12:28
 7/26 anonim ***** válasza:
Hát igen... Így ez pár fokkal rosszabb... :/
2013. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Black Mafia talán Nash professzorra gondolt ;)
2013. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azert nem tartja veled a kapcsolatot mert ragaszkodtal hozza? En meg ott nem tartottam annal a nonel hogy ellenseges legyek, meg ott voltam hogy o a legtokeletesebb dolog a vilagon es nem ertettem hogy ezt masok miert nem veszik eszre. Mara mar nem ragaszkodok hozza annyira, mar nem olyan tokeletes, de meg mindig megdobban a szivem ha latom
2013. dec. 10. 12:43
 10/26 anonim ***** válasza:
#8 - Kitűnő találat ! :)
2013. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!