Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Hogyan változza...

Mit csináljak? Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Lehet furán fog hangzani, amit írok. Nem bírok úgy élni, hogy ne legyen valaki, aki szeret engem . Legyen az barát/ barátnő. Ha éppen nincs senki,akivel jól elvagyok, rögtön kell valaki új, különben szomorú leszek, és céltalan lesz az életem. Mit tehetnék ez ellen, hogy egyedül is boldog vagyok? Ui: dolgozok de sajnos a munka sem foglal le ,mindig azon kattogok, hogy kéne valaki,akivel jól elvagyok, de mindig rosszul választok, és egyedül maradok.. 22/L
2017. aug. 14. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:
*boldog legyek
2017. aug. 14. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ember így van kitalálva. Társas lény. Alapszükséglet a szeretet, rögtön a biológiai szükségletek és a biztonság szükséglete után. [link] Ne tegyél semmit ellene, mert belefásulsz az életbe, ha mesterségesen megszünteted az érzelmeidet. Majd eljön az igazi, járj nyitott szemmel.
2017. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális érzés, hogy érzelmi biztonságra vágysz, amit egy szeretett személy tud megadni.
2017. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van lehetőséged állatot beszerezni?

Tudom, nem olyan, mint egy ember, de hidd el nekem, sokat segít a magányérzeten és szomorúságon, ha ott van veled valaki, aki minden körülményt figyelmen kívül hagyva szeret, vár haza minden nap, és számít rád. Talán nem fog tudni tanácsot adni azzal kapcsolatban, aki tetszik, de nem is fog elhagyni, becsapni, átverni, elárulni, sorolhatnám.

2017. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pár hónap és elköltözök. És lesz cicám 😍
2017. aug. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!