Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet az, hogy gyakran...

Miért lehet az, hogy gyakran tör rám minden ok nélkül a sírás?

Figyelt kérdés

Hetek óta nincs olyan nap, hogy ne sírnék. Most fogom az egyetemet kezdeni, sokat idegeskedtem emiatt, mire mindent sikerült beszerezni, stb. De ez szerintem nem elég ok arra, hogy annyira "gyenge" legyek, hogy bármi megríkat. Legyen az egy macskás videó a neten, egy érzelmesebb jelenet egy könyvben, ha fel kell hívnom valakit, vagy csak ha valaki megkérdezi, miért vagyok szomorú. (Általában akkor is szomorú az arcom mások szerint, ha nem is vagyok igazából szomorú.) Arra sem tudom ráfogni, hogy a menzesz miatt vagyok érzékenyebb, mert ez máskor nem jellemző ennyire (max 1-2 sírás előtte való napokban, de nem hetekig). Mit tudnék ez ellen tenni? Esetleg van erre valami tea vagy vitamin vagy valami? Nyugtatót, antidepresszánst nem szeretnék szedni, mert félek, hogy rászokok. A válaszokat előre is köszönöm.

18/L



2017. aug. 16. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélgess azokkal, akikkel jól érzed magad, a nevetés, boldog légkör segít. Hosszú távú stressz is okozhatja, így könnyebbülsz meg. Ha még sokáig fennáll ez a helyzet, akkor fordulj pszichológushoz.


L/19

2017. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sportolj:)
2017. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!