Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hogyan vezeti le a dühroham...

Ki hogyan vezeti le a dührohamait, ha van neki?

Figyelt kérdés
Van egy idős kutyusom. Itthon dolgozom, így egész nap vele lehetek, mert sajnos ő rá már egész nap vigyázni kell. Nappal minden rendben, de mikor eljön az este és nyűgös, már kiborulok, ha éjjel sokszor felkel, olyankor valahogy agresszívvá válok vele szemben. Nem akarom bántani, mert nagyon szeretem, de olyankor ha esetleg odacsapok a fenekére, olyan mintha nem is én lennék. Valakivel fordult már ilyen elő? Hogyan oldotta meg?
2017. aug. 17. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rám tört a dühroham és édesanyámmal üvöltöztem, pedig nagyon szeretem. Azóta ha kezdi ellepni az agyamat a szar, felpattanok a bicajomra és letekerek 30-40 kilométert. Mire végzek, teljesen megnyugszom.
2017. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegény kutya. De biztos nem akkorát vágsz neki oda,hogy baj legyen. Ne bántsd neki szüksége van rád,szeret téged. Tegyél be egy box zsákot ha úgy érzed nem bírod. Persze hogy nyűgös vagy , szerintem más is ha éjjel nem tud aludni.
2017. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én általában kiülök a ház elé az útra, és zenét hallgatok😃
2017. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Régen edzettem, akkor elkezdem megint, hátha az segít. Persze tudom, hogy szeret és szüksége van rám. A világon bármit megtennék érte, de mikor elborul az agyam semmi másra nem tudok gondolni.. :(
2017. aug. 17. 00:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Én török-zúzok, tudom, hogy az agresszió semmire se vezet, már mondhatni leszoktam róla. Hidd el, jobb megállni egy pillanatra és végiggondolni logikusan a helyzetet!
2017. aug. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Teljesen átérzem és nekem se ment egyik pillanatról a másikra megállni, de miután lehiggadtál, gondold végig mi lett volna a helyes, minden egyes alkalom után könnyebb lesz és már csak azt veszed észre, hogy nem riasztottál el senkit :)
2017. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos általában azokat bántjuk, akik közel állnak hozzánk és szeretjük őket, legyen szó akár állatról is, de az emberi kapcsolatoknál megszokottabb az ilyen, sajnos. Ha érzem, hogy kezd bennem felgyülemleni a düh, veszek egy nagy levegőt és másról kezdek beszélni az illetővel, vagy inkább szótlan leszek, mert már elegem van, hogy akaratlanul is mindig azt bántom (főleg a páromat), akit szeretek a sok hülyeség miatt, ami az agyamban van, vagy amiatt, ami velem történik.
2017. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megoldható a dolog, akkor megoldom.


Ha nem - ez ritkább, de sokkal frusztrálóbb -, akkor szeretkezek a párommal. :)

2017. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek


😊

2017. aug. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!