Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél évig jártam egy pszichológ...

Fél évig jártam egy pszichológushoz, de semmit nem ért, hogyan tegyem túl magam a haragomon?

Figyelt kérdés
egy idő után kibirthatatlan egy nő volt de én jártam hozzá és rengeteg pénzt kidobtam rá, azt hittem ilyen egy pszihológus...
2017. aug. 17. 13:05
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és miért ilyen drágák ezek a hümmögős emberek?
2017. aug. 17. 13:06
 2/6 A kérdező kommentje:
meg akarom folytani.
2017. aug. 17. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Keress egy másik pszichológust! De komolyan. Egy valaki alapján ne vonj le általános következtetést egy komplett szakmáról. Sajnos ez egy ilyen terület, borzasztó nehéz kiszűrni, kik a valóban jó szakemberek. Milyen okból mentél pszichológushoz? Olyat keress, aki konkrétan a te speciális problémáiddal tud és szokott is foglalkozni! Illetve nem árt, ha dühkezeléssel kapcsolatban is felkeresel szakembert, mert nem normális, hogy ennyire fennakadsz ezen és meg akarod őt fojtani...


Amúgy meg azért drága, mert akik valódi szakemberek, feljogosítva arra, amit csinálnak, azok tizenévekig tanulnak és rengeteg pénzt rááldoznak erre, aztán valamiből szeretnének megélni. Ha túl drága, akkor ne menjél fizetős pszichológushoz, van egy csomó ingyenes lehetőség is.

2017. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Mindegyik ilyen, csak a pénz kell nekik, segiteni nem akarnak, vagy nem is tudnak.
2017. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak a pénz miatt zavar, hogy kidobtam erre.
2017. aug. 17. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az meg a te hülyeséged. Fél év nagyon sok idő, egy-két alkalom után el lehet dönteni, szimpatikus-e neked a szakember, szeretnél-e vele együtt dolgozni, és belefér-e neked anyagilag az, amit ő elkér. Ha kibírhatatlan volt számodra a nő, akkor nyilvánvaló, hogy nem is ér semmit, hogy hozzá jársz.
2017. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!