Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem a telefonálástól. Van...

Félelem a telefonálástól. Van / volt bárki hasonlóképp? Mi segíthet?

Figyelt kérdés

Azt már felismertem, hogy munkahelyi telefonálásokkal kezdődött el a fóbiám.. Szervezésen dolgozok. Azóta, hogy parázni kezdtem a telefonálástól, már az ismerősök telefonhívásait se merem felvenni. Ha hívni kell, azt is másra sózom.


Példa:

Munkahelyen a megoldatlan megválaszolhatatlan helyzetektől félek, hogy olyat kérdeznek amire nem tudok választ, nem adok JÓ választ, nem kezelem jól az ügyfelet, elégedetlen lesz stb. A munkahelyemnek bajt okozok, partner eleséshez vezet a "hozzá nem értésem". Amúgy jó munkaerő vagyok és a partnerek is szeretnek.. De van, hogy csalódottak és tőlem várnak megoldást. Ami amúgy természetes. Általában élőben, kitelepült munkánk alatt, tehát nem mondhatom azt, hogy várjon egy pillanatot és visszahívom.



2017. aug. 18. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős, sajnos.
2017. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De te tudsz valami módszert ellene?

Hiába olvasok cikkeket, nem segít. Amíg nem tudom kezelni, hogy tudnám magam "gyógyítani"?

Szóval inkább személyes tapasztalatokat várnék :(

2017. aug. 20. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!