Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogy érzitek magatokat, ha...

Ti hogy érzitek magatokat, ha nem alszotok 36 órán keresztül (másfél nap)?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 01:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fáradtnak érzitek magatokat utána vagy nem vészes?
2017. aug. 20. 01:16
 2/7 anonim válasza:

Korábban (fiatalon) 48 órát is kibírtam minden gond nélkűl. De ahogy öregszek, egyre rövidebb lett az az idő, amit alvás nélkűl kibírok. Ma már nehezen húznám ki a 36 órát. Szinte állva elaludnék...


Azonban ehhez hozzá tartozik az is, hogy munka mellett napi 4-5 óra alvást tudok csak beiktatni...

2017. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Psychopathist válasza:
Elvesztem az időérzékemet,néha szédülök is,de kibírható.
2017. aug. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 26-28 óra fenléttől is rosszul vagyok, nem hogy 32től! Szerintem szervezet függő, hogy ki hogy bírja és kor függő. Nem egy kollégám már meghalt 50 év felett, szívinfarktusban, mert ők állították, hogy bírják és plussz órákat vállaltak meg 24 óra után túrázni ment, aztán meghaltak, mert ők bírták, hát jah. Ez embertelen dolog, hogy 24 órát várnak el, meg 32-t és az egy idióta barom aki el is vállalja, mert oké hogy kell a pénz, csak ép lehet a 40 évet sem fogod megélni és hiába van félre rakott pénzed ha nem fogod tudni elkölteni, mert beledöglessz az igába...
2017. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Súlyos generalizált szorongásos időszakomban többször voltam ébren 4-5 napig. Akkor már sem beszélni, sem gondolkodni nem tudtam. Másfél nap után csak fekszek és nézek, mint a gázálarc.
2017. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyűgös és csillapíthatatlanul éhes vagyok, fázom és megállás nélkül nyekergek. Nem olyan vészes.
2017. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer dolgoztam egyben 37 órát.V vendéglátásban egy kisebb pizzériában,egyedül vittem a helyet,konyha plusz pult.Nem volt váltotársam....

A munka végeztével a raktárban aludtam.Nagyon fáradt voltam,kettesével ittam a kávét.Feszült is voltam.

Aludtam hát órát utána ugyan így legyomtam 24 órát.Soha többet nem csinálnék ilyet..

Volt olyan is,hogy 18 évesen minden nap 2 hónapon keresztül dolgoztam napi 17 órát édesapám pizzériájában.Nem volt kellemes két hónap után elkezdett zsibbadni a karom,szúrt a szívem,azt hittem mentén meghalok szívinfarktus van.Nem éri még...

2017. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!