Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar mikor válik...

Bipoláris zavar mikor válik teljesen gyógyithatóvá?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor megszűnt ami kiváltotta. Környezetváltás megtörtént már?
2017. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem
2017. aug. 22. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos legtöbbször pedig az a megoldás. Én megszakítottam a kapcsolatot a családommal és mindenféle gyógyszer nélkül meggyógyultam.
2017. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő telt el a szakítás és a gyógyulás között?
2017. aug. 23. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár hónap, de nem tudom hogy nálad mi a helyzet.


Nálam az volt, hogy bármi örömömet elújságoltam, a negatívat hozták ki belőle. Ha pedig ha valami rossz történt velük, akkor is engem hibáztattak. Tipikus mondatok: "jobban tetted volna", "bezzeg ha rám hallgattál volna", "én megmondtam előre". Én hiába voltam velük kedves, semmibe nézték, ugyanúgy megvágtak nap mint nap.


Nálam az ssem vált be hogy megbeszéljem velük, csak agresszívabbak lettek.


Tulajdonképpen én úgy fogtam fel mintha autóbalesetben elvesztettem volna a lábamat. Két dolgot tehet ilyenkor valaki: sír egész életében hogy neki milyen rossz vagy elfogadja hogy így kell leélnie az életét és megpróbálja a lehető legtöbbet kihozni belőle "fogyatékosként" is. Én az utóbbit választottam.


Persze most megy a "jaj, nem gondoltuk komolyan", "nagyon hiányzol nekünk", de tulajdonképpen nem én hiányzik nekik, hanem az hogy valakin kiélhessék a frusztrációikat.

2017. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!