Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet? Pszichológusho...

Ez mitől lehet? Pszichológushoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, melankolikus típus vagyok. 20 évesen viszont arra jöttem rá, hogy nem biztos, hogy normális, ahogyan érzek. A családi körülményeim és a szociális életem rendben vannak, tanulok, jól teljesítek és vannak céljaim az életben. Mégis állandóan letörtnek érzem magam, soha nem tudok teljesen ellazulni, mintha valami folyton a levegőben lenne, ami nem hagy megnyugodni. Nem mondanám magam rosszkedvűnek, sokkal inkább általánosan lehangoltnak. Semmi nem hoz lázba, semmi nem tesz igazán boldoggá. Folyton bennem van egy tompa félelem, halálfélelem és félelem a szüleim/ családom elvesztésétől, de ez sem annyira konkrét. Van valami, ami nem hagy megnyugodni, valami, ami megijeszt, ami elrontja az életemet. Úgy érzem, túl fiatal vagyok ahhoz, hogy ilyen ember legyek, de nem emlékszem rá, hogy valaha is máshogy éreztem volna.
2017. aug. 22. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű pszichológushoz, hanem kiképzett terapeutához.
2017. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!