Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb és legkevésbé...

Melyik a legjobb és legkevésbé függőséget okozó fszültségoldó? Nektek melyik vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Pont olvastam hogy valaki felrakta a kérdést hogy az atarax jó-e,de egy válaszoló nem volt vele megelégedve,én is stresszes helyzetbe vagyok mostansag,szerintetek melyik a legjobb fesz oldo?

2017. aug. 23. 09:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Emberke, ne ismeretlen emebrektől várj gyogyszer listákat, mert fogalmunk sincs arról, hogy mire hogyan reagálsz, szedsz -e más gyogyszereket amikkel együtt kialakulhat NÁLAD egy koktél hatás ami miatt 3 napon belül feldobod a pacskert, mielőtt még hatna a gyogyibogyó!


Elnézést a nyers ám, igen laikus megfogalmazásért, azért ebben a nyelvezetben írtam, hogy barátként/ egyenrangúként tekints rám, aki nem rosszat akart az 50 fekvővel vagy amennyit tudsz + kettő, hármat, hanem hanem pont az ellenkezőjét.


Arra senki, "épp elméjű ember" NE HASZNÁLJA A SZEXUALITÁST, hogy saját magát megnyugtassa.

(szerintem mindenképp kell a szexuális inger akkor önkielégítés)


Undorító aki "Oralsexet" ajánlott, még így online is, annyi előnye van, hogy nem kell neki szaladnod a kezemnek! Ezért a mondatért is elnézést, de zavarnak az ilyen eszetlen nagy királyok, offline/ online!

2017. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%

A kerdesben masik kerdes is szerepel: atarax. En voltam aki a masik kerdes alatt nem volt vele elegedett.

Nyugtatot szeretnel, jo adok.

Hatasosak:

-Frontin

-Xanax

-Rivotril

-Haloperidol

Altato:

-midazolam-benzodiazepin(ez hatoanyag, nezz utana akkor gyogyszernev is lesz, azt orvos adhatja csak mutet elott, ezert nem csinalok neki nyilt reklamot)

-zolpidem (ez is hatoanyag)

Hatastalan, de nem addiktiv:

-Valeriana relax

-atarax

-sedatif pc


Lehet kerdezni, mind ismerem /probaltam/rakattantam amire lehetett. Itt egy ertelmes valasz, ehhez fuggonek kell lenni. Mondjuk en erre vagyok feltalalva.

2017. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tessek 11-es itt vagyok, tudtam listazni! A koktelhatast pedig mixelesnek szoktam nevezni, es klassz ha tudod, hogyan mit mivel, mennyivel. Egyszer pialj ot xanaxra, olyan klassz, mint atom :D lazits, en legalabb a kerdesre valaszoltam! Olyat eddig nem talaltam ami hatott is es nem szoktam ra egybol. Ha hatasos kell, az addiktiv. Es ezt en mondom, a "gyogyszerszaki" ...
2017. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Melyik a legjobb és legkevésbé függőséget okozó fszültségoldó?"

Nem konkrétan gyógyszert kértél így megfogalmazva. Én írtam az ashwagandhát, és én már totál ideg voltam, mikor elkezdtem, és remekül bevált, lenyugtatott. (Aki szerint erős feszültségre nem jó, nem próbálta.) Ha pedig konkrétan csak szintetikus gyógyszert akarsz, akkor ne várd, hogy nem fogsz függeni tőle és még be is válik.

2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

12/ 13 -as válaszoló ezzel a listával és a sok felesleges fecsegéseddel nem segítettél neki semmit.

Szerintem ha feszültségoldóra/ nyugtatókra van szüksége akkor menjen el egy szakemberhez és egy kisebb - nagyobb kivizsgálás után írjon fel ő neki gyógyszert,(ne ismeretlenek, önjelöl szakemberek)

Egyébként még az is lehet, hogy beszélgetések sorozata jót tudna tenni neki és gyógyszerre sem lenne szüksége.


Szerencsétlen embert(kérdezőt) nem is ismerjük ő meg minket nem és itt ajánlgatod neki a különféle gyógyszereket.

Ez szerinted normális 12/ 13 -as válaszoló!

(eszetlenségeket kérlek többet ne írj, ahhoz mindenkinek van affinitása csak nem feltétlen szeret lesüllyedni arra a nívótlanságba amiben valaha volt, önkénytelenül)


Addig kell eljutnod FEJEDBEN, hogy csak a fejedben vannak azok a problémák amik miatt pánikolsz/ feszült vagy és amíg azokat nem oldod meg és szeded rá marék számra a gyógyszereket addig könnyen gyógyszerfüggővé válhatsz és a problémát nem oldod meg!

2017. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolso, ha nem latod, a kerdes az hogy milyen gyogyszerek vannak. Minden hulyeseg amit irtal mar a kerdezo vagy tul van rajta vagy nem erdekli ez a modszer. Mindenki tudja, ne gyogyszert, inkabb homeopatia, meg minden marhasag. A kerdezo gyogyszerneveket kert leirva. Megkapta. Semmi hegyibeszedet nem emlitett a kerdes amit tartanod kellett. De koszi. Mindig magyarazkodjak..meguntam. Legyen annyi most eleg, hogy a gyogyszertol jobb es kesz. Nem vagyok onjelolt szakember csak 16 eves lany. Hidd el tobbet tapasztaltam mint te, kedves, akire fogadnek, hogy nem volt meg fuggo. Tovabb megyek: egy igazi drogelmenyed nem volt meg. Ilyen hitetlenekre pazaroltam fel evet...nem erte meg, csak az ervelesi csatak miatt...imadom ha alulmarad egy tudatlan, foleg ha idosebb nalam :D itt a kihivas, en meg sose buktam bele, tudomanyos vagyok :D addiktoligus nem vitazna velem xD
2017. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Látod ez itt baj, hogy a saját buksidból indulsz ki, hogy ami neked jó az neki is jó, csak az kéne felfogni 16 évesen mondjuk elég nehéz lehet,(főleg, hogy online élitek az életeteket max akkor vagyok offline amikor tömik a nagyobb marhaságokkal az agyatokat, suliban) hogy nem egy és ugyan az a testetek. 16 éves lánykának a teste teljesen más, mint egy középkorú embernek. Nem írtam semmi butaságot, veled ellentétben azt hiszem, max tényleg kicsit szentebb a megfogalmazásom/ hozzáállásom az embertársamhoz, de mint tudjuk minden problémát testen kívül/ belül valami lelki eredetű sérelem a okozza/ forrása. (persze most jöhet ez a 16 éves kis lány és mondhatja, hogy mi van akkor ha valaki a fejét a falba veri önkényesen, és kérdi közben véres fejjel: ez milyen lelki sérelem miatt csinálom?

A válaszom: hülye vagy kislányom!


Lényeg:!

Minden procedúrának van egy menete,

pl: a karosszérialakatos mester/: ember ne szóljon bele egy sebész orvos szívátültetésének menetébe, még akkor sem ha azaz ő szíve lesz pár óra múlva és már évekkel ezelőtt kiperkálta neki élő, kifizette.

Remélem minden világos.



Nem lényeg!!!!


Ha valamit megint nem tudtam értelmezni az üzenetedből akkor azt már ne itt közösben vitassuk meg hanem írj rám egy üzenetet és türelmesen, kulturáltan eszmét cserélünk. ezek nem melletted szóló érvek: hogy


- tul van rajta vagy nem erdekli ez a modszer

- Mindenki tudja, ne gyogyszert, inkabb homeopatia, meg minden marhasag

- Semmi hegyibeszedet nem emlitett a kerdes amit tartanod kellett

- De koszi. Mindig magyarazkodjak..meguntam

- Legyen annyi most eleg, hogy a gyogyszertol jobb es kesz

- Hidd el tobbet tapasztaltam mint te, kedves, akire fogadnek, hogy nem volt meg fuggo

- imadom ha alulmarad egy tudatlan, foleg ha idosebb nalam

- itt a kihivas, en meg sose buktam bele, tudomanyos vagyok


privátban, folytassuk, ha valóban alul akarsz tartani engem, de nem csinálok magamból bohócot a közösben. +

2017. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
és négyszemközt szeretek alul maradni, max hatszemközt, de akkor két nő társaságában!
2017. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

16, ugyan miből gondolod, hogy tudatlan vagyok? Netán látnoki képességeid vannak, hogy tudd, miken mentem keresztül? :)))

Szedtem már feszültségoldót, van személyes tapasztalatom, ha ez megnyugtat, ilyen téren is. Fogalmad sem lehet róla, milyen. De vitázni nem állok le veled. Nem érdemes egyesekkel, akik azt hiszik, mindenkinél okosabbak. Felőlem hidd magadról nyugodtan, hogy "győztél". :) További szép napot mindenkinek.

2017. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Rad irtam. Dolgozom, csak most ertem ra.


Kedves kerdezo, tovabbra is remelem, a tapasztaltnak hiszel..

2017. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!