Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legjobb barátnőm depressziós?

Legjobb barátnőm depressziós?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm néhány hónapja nagyon lehangolt volt(nem történt semmi különös az életében)és azt mondta,hogy semmiféle érzése nincs.Én azt láttam,hogy nagyon megváltozott.Ha elmentünk valahová mindig borozni akart és mindenkivel flörtölt.Volt viszont olyan is,hogy poénkodtunk és semmi baj nem látszott.Sokszor találkoztunk,de sokszor le is mondta a programokat.Sokszor panaszkodott,hogy elege van az életből.Ez már kezdett feltűnő lenni és megkérdeztem tőle,hogy gondolt-e orvosi segítségre.Elvileg hétfőn elment egy pszichiáterhez.De azóta nem veszi fel a telefont és nem válaszol semmire.Nem akarok odamenni és becsöngetni,mert a szüleivel lakik akiket nem ismerek jól és nem akarok zavarni.De aggódok és lehet,hogy nem kellett volna erőltetnem ezt az orvos témát mert most megharagudott.Vagy valami rosszat mondtak neki?Hogy lehet erre rákérdezni?Nem tudom mivel tennék jót.A barátnőm 22éves ha ez számít.
2017. máj. 12. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel ot szemelyesen ne felj hozzajuk becsengetni. A mentális problémák egy nagyon nehéz kérdés sajnos személyes tapasztalatból tudom. Amikor nekem is kezdődött elhanyagoltam a barátaimat félepem érzetem is volt, de szerencsére ők kerestek engem. Ipyenkor az apró dolgok is nagy nehézséget okozhatnak az adott személynek. De a kiút a törődésben van. Igazi barátokra van ilyenkor szülség és te nyilván az vagy ha ennyire aggódsz érte. Szerintem próbáld meg személyesen megkeresni. Biztosan jót teszel vele Neki.
2017. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem mentem el még de a telefont azóta se veszi fel.Igazából össze is vesztünk mikor legutoljára beszéltünk..írtam hogy mindenkivel flörtölt és sajnos az én barátommal is..akkor eléggé kiakadtam és elmondtam neki,hogy ez nem barátság és miért kell,hogy még azzal is kitol aki odafigyel rá?Nem is érdekelte amit mondtam.

Most ezzel úgy vagyok,hogy ha beteg akkor fontosabb a gyógyulása mint ez és szeretném tudni,hogy hogy van.De szerintem most "neki áll feljebb" vagy nem tudom.A barátom megerősítette,hogy nem történt köztük semmi.

2017. máj. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!