Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst hogyan...

Antidepresszánst hogyan szedjem ha 3 műszakban dolgozom?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott ? Úgy szedd ahogy elrendelte.
2017. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Merthogy ?
2017. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha minden reggel kell bevenni 1 szemet, akkor minden reggel vegyél be 1 szemet.
2017. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En nem vennem be azt a sz@rt. Olyan mint a drog most is azon agyalsz hogy vedd be. Orulj neki hogy nem ersz ra. Dolgozz egyel jot es aludj jol.
2017. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő. Amikor hetekig dolgoznál "egy jót" napi 10 órában, és éjjelente max 4 órát alszudnál kíváncsi vagyok mi lenne az ami szerinted segítene az antidepressziós gyógyszerek helyett? Köszi előre is ha megosztod velem e titkot.
2017. aug. 24. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Jol van megosztom mert pl tavaly altalaban 2-4 orat aludtam, iden mar sikerult kitolni a 6 orara. En pl azt szoktam csinalni, (egyeni mentalis talalmany ugyhogy lehet csak nekem valik be) hogy lefekveskor az osszes gondolatot "hatratolom" az anyamban es elkepzelek pl egy oceant amelynek a mellyen lebegek. "Benyomom" magam az alomba es kozben koncentralok hogy a testem regeneralodjon. Mikor hajnalban felkelek veszek egy nagy levegot, visszahozom magamat oda ahol vagyok es egybol kipihenten megyek is a dolgomra. Nem kellenek ide varazsbogyok, magadban kell megoldani a stressz kerdest. Ha nem birod akkor sportolj vagy csinalj valamit ami levezeti, pl puzzle. Azert nem ajanlom a gyogyszert mert volt olyan osztalytarsam aki hasznalt ilyeneket. Voltunk paran akik keveset aludtak. Tanultunk dolgoztunk, kicsit harcoltunk. Aki gyogyszert hasznalt az ma egy fuggo. Akik nem vezettek le az idegeskedesuket azok most intezetben csucsulnek. Remelem eleg indokot adtam.
2017. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!