Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline/ bipolarisnak...

Borderline/ bipolarisnak milyen a parkapcsolata?

Figyelt kérdés
Fenn tudsz tartani egy normalis kapcsolatot?
2017. aug. 25. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem akarok semmilyet. - egy borderline
2017. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmilyen, de nagyon szeretnék (bipoláris vagyok)

Borderline-osokkal próbálkoztam ismerkedni, de ez a legrosszabb kombó (persze nem tudtam róluk, csak később derült ki)

2017. aug. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Férfi85 válasza:
Sajnos volt "szerencsém" 2x is ilyen nővel. Az első 2 hónap nagyon jó volt csak sexeltünk és fogtuk egymást és nagyokat beszélgetünk nagy egyetértésben. Aztán elöjöttek a dolgai, váltakozó hangulat, brutális féltékenység mindenkire! Mindig mindenért én voltam a hibás. Folyamatos drámázások, egyszer halálosan szerelmes volt aztán gyülölt, a barátaimtól eltiltott, hobbimtól mindentől ami nem róla szólt, fenyegetett öngyilkosággal, kést fogot magához, tört zuzott, eltünt éjszaka meg hasonlok. Sose tudhattam mire érek haza,sokszor sirtam is férfi létemre a vége felé az se ment már csak mély fájdalmat éreztem, és hálás voltam egy napért amikor nyugi volt. borzasztó volt, 8 szakitás után tudtam végleg megaszabadulni tőle, mert mindig vissza könyörögte magát a jó sex miat és mert nagyon tudott kötödni szeretni ölelni, de a többi maga volt a pokol.
2017. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!