Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reménykedni szeretnék abban,...

Reménykedni szeretnék abban, hogy az élet lehet szép is, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Rákban meghaló 30 éves nő, rákban leépülő idős nő pelenkázása, etetése-itatása, munkásszállóban lakó közeli rokon, akitől már vettek el gyereket, beilleszkedési gondok, mentális betegségek, súlyos (testi) betegségek, melyek nehezen kezelhetőek, heti 50 óra monoton, megalázó munka, takarítói munka, két fős "család", magány és a gondokkal való egyedüllét - ez vagyok én, a családom és a barátaim.



Nem tagadom, nem az első kérdésem.

Annyira szeretnék megoldást, szeretnék jobb kedvű, energikusabb és bizakodóbb lenni.

A gyógyszer jókedvet ugyan hozna, de Társat, családot, egészséget stb-stb NEM...


Szeretnék valakit, akinek kiönthetném a szívem, de úgy igazából, vagy beszélgetni valakivel, aki hasonló cipőben jár(t), vagy megnézni egy jó filmet (de csak happy end-del) vagy olvasni akár pszichológiai könyvet.


Tudtok akár ebben segíteni?


2017. aug. 25. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, dobj egy privit!
2017. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most azért nem érkezett több válasz, mert ennyire gyenge vagyok?

Tényleg gyenge vagyok, mert ha nem létezik olyan, hogy apa-anya-gyerekek súlyos testi-lelki betegségek, irtó rossz, ölő munkahely,rák, halál nélkül, akkor nekem az élet nem kell.

2017. aug. 26. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!