Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kleptomanias a barátnőm mit...

Kleptomanias a barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokat jártunk együtt vásárolni és mindig amikor eljöttünk sokkal több cucca volt mint amit kifizetett. Észre se vettem mikor tett volna el valamit vagy hogy csinálta de az utóbbi időben kifejezetten odafigyelek arra hogy mit fizetett ki és rá kellett jönnöm hogy egyre több mindent hozott el egyre nagyobb értékben. Ha próbáltam erről beszélni elviccelte és szerintem neki ez le sem esík. Aggódom érte mit tegyek?

2017. aug. 25. 22:29
 1/5 anonim válasza:
Ne hagyj elől semmit
2017. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm, rendszeresen lopkodott a boltból, a pulcsijába dugta el a csipszeket meg ilyeneket. Sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, szakember segítségére van szüksége. Én befejeztem a barátkozást vele, amikor engem is meglopott évekkel ezelőtt, bár akkor még gyerek voltam és nem tudtam, hogy ez egy betegség, de most már tisztában vagyok vele. Lehet tudja magáról hogy kleptomániás de az is lehet hogy ez neki természetes, de a lényeg hogy neki szakember kell.
2017. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rabold el, majd észhez tér xD
2017. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lopj el tőle ezt-azt.
2017. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne ilyen.barátnö, csak bajba fog keverni.

Pl.lebuktok és le nem mosod magadrol, hogy tettestárs voltál. Fincsi lesz a biroságra járni más fxsága miatt.

2017. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!