Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor múlik el gyógyszer...

Mikor múlik el gyógyszer elvonási rosszul lét?

Figyelt kérdés
Napi egyszer este szedek be frontint. Tegnap rám jött pánik roham délben és bevettem egy frontint tőle elmúlt a roham. De viszont most ideges vagyok, kicsit szédelgek. Ez attól lehet, hogy tegnap bevettem egy szem frontint, ma meg nem vettem be ezért van ez gyógyszerelvonási vagy minek hívják rosszul lét? Este be veszek szokásos esti frontint akkor elmúlik? Mikor múlik el gyógyszer elvonási rosszul lét? Mit tegyek? Bocsi helyesírási hibáktól kicsit ideges vagyok.

2017. aug. 27. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta szeded ,hány éves vagy , szedsz-e mellette mást is ? Akár 1 év is lehet az elvonási tünet,vagy maga a pánikbetegség újul ki. Sajnos még egy orvos sem mindig tudja a választ,mindenki másképp reagál .
2017. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezek az elvonási tünetek. Ne aggódj, holnapra elmúlik, de segít a testmozgás, kocogás, súlyzózás, vagy akár a jó levegőn az intenzív séta. (A frontin nem jó gyógyszer, főleg a pánikra nem, tudom, hogy azt írják föl rá, de az az igazság, hogy ha szabadulni akarsz a gyógyszertől újból előjönnek a pánik tünetek.)
2017. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Frontin mellet antidepresszáns szedek. Lassan egy éve szedek frontint. Fél éve már napi egyszer este szedek frontin. Tegnap rosszul lettem, délben bevettem egy frontint. Most meg kicsit ideges vagyok, de szédülés elmúlt. Nem tudom azért vagyok-e ideges, mert szervezetem kivánja tegnapi déli gyógyszert.
2017. aug. 27. 13:15
 4/6 A kérdező kommentje:

"Igen, ezek az elvonási tünetek. Ne aggódj, holnapra elmúlik, de segít a testmozgás, kocogás, súlyzózás, vagy akár a jó levegőn az intenzív séta."


Oké megnyugodtam.

2017. aug. 27. 13:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap délután elmúlt a rosszullét. Ma megint vissza jött kicsi idegesség meg kicsi szédelgés. Nem tudom mit csináljam. Hány nap múlva fog ez elmúlni? Vagy szedjem újra mindennap a gyógyszert?
2017. aug. 28. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mert a gyógyszer elvonásának és a szorongásnak is lehet a tünete a szédülés. Én is szedtem, de úgy ahogy te lassan, fokozatosan lejöttem róla. Én eltörtem. Nem csak ketté. Volt olyan, hogy nagy nehezen, a felet is ketté törtem késsel. Azaz negyedeltem. Ha nagyon szédülsz, nem vagy jól, próbáld meg esetleg: vegyél be egy ici-picit.
2017. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!