Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mással is előfordul néha?

Mással is előfordul néha?

Figyelt kérdés
Néha nem értem amit mondanak nekem, akárhogyan figyelek, és el kell ismételni a fejemben és csak késéssel válaszolok, kb egy éve van ez, iskolában is. olyan mint a bambulás de hallom, hogy beszélnek, de nem áll össze a fejemben, és nagyon nehéz figyelnem. Rengeteget tanultam régen, és egyre többet veszem észre, hogy elfelejtek dolgokat, nem tudom, hogy mit ettem előző nap, mit csináltam meg ilyenek. De emlékszem fejből az egész halotti beszéd és könyörgés-re és mai napig ilyen bemagolt dolgokat tudok, de emlékezni a saját életemre nem. 18/L
2017. aug. 27. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene vizsgáltatnod, ez ilyen rövid távú memóriával vagy figyelemzavarral kapcsolatos dolog lehet.
2017. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!