Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegesen szeretem! Van segitseg?

Betegesen szeretem! Van segitseg?

Figyelt kérdés

Kapcsolat/nem kapcsolatba voltam egy ferfival kozel 1 evig. Majd befejeztuk, en viszont betegesen szeretem. Betegesen! Nem tudom elengedni, nem zaklatom, nem hivogatom meg semmi ilyesmi.

Magamnak artok ezzel csak.

Beszelgetek magammal hangosan valaszolva mintha neki tennem. Minden reggel ugy fekszek es kelek hogy joreggelt vagy joejtel elkoszonok "tole". Ha vasarolni megyek igy ugy veszek barmit hogy az neki tetszene akar honapokkal kesobbre. Nem megyek 1 oraval tavolabbra se a csaladomat latogatni mert akkor meszebb vagyok tole. Most volt nyaralni 1 hetre, nem birtam meg aludni se, teljesen magam alatt voltam, panikrohamaim lettek, nem birtam enni, mert messze volt tolem, pedig ha itt lett volna se lattam volna.

Senkinek nem engedem hogy leuljon az asztalnal a szekre vagy barhova ahol O ult. Hisz O ult ott, senki nem erhet semmihez amihez O! Miutan "szakitottunk" nem kezdtem el sirni vagy barmi, inkabb elmentem masnap es boldogan magamra varattan a nevet stb..

Mindent ugyan ugy csinalok amugy mintha egyutt lennenk kozbe honapok ota nem lattam. Megallas nelkul rola beszelek hogy mennyire szeretem, milyen boldoga tesz amikor atjon, mosolygok es boldog vagyok, pedig nem kene hisz nem is fogom tobbet latni. De ezt egyaltalan nem fogta fel az agyam.


Pszihologus tud ezen segiteni?



2017. aug. 27. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes lenne pszichológushoz fordulni, ha ennyire nem tudod elengedni őt.
2017. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Talán bele kellene kezdeni valamilyen elfoglaltságba, amir oda kell figyelni.
2017. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj pszichológushoz, hiszen a mindennapi életed, ahogy írod lehetetlenné vált.
2017. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget. Igen, mindenképp szeretnék ha tud segiteni.
2017. aug. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!