Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor kezdődik el a tényleges...

Mikor kezdődik el a tényleges terápia? Mennyi ülés kell még ahhoz? Folyton csak én beszélek

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A pszichológusnak meg kell ismernie a problémáidat, érzéseidet, és már az is a terápia része, hogy kibeszéled magadból.
2017. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a terápia, hogy te beszélsz, TE mondod ki a dolgokat.


Ha ő teszi meg, semmit nem ér - tudod, míg nem mered kimondani, addig nem győzheted le.

2017. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én direkt terapeutához jöttem
2017. aug. 31. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen terapeuta? Sokféle van.

- analitikus

- kognitív

- relaxációs

- hipnózis

- transzperszonális

- integratív

Ez a hatékonysági sorrend

Ha gyengét választottál, cseréld le.

2017. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ezekből asszem mindegyikhez ért, nagyon jó szakembert választottam, hosszasan fel van sorolva a honlapján hogy milyen képesítései vannak, és személyre szabott terápiát ígér. Régebben jártam pszichológushoz, akiknél folyton én beszéltem ők csak néha visszamondták ugyanazt amit éppen elmondtam, azért mentem ide mert tudom hogy a mélylélektani terápia hatásosabb, a sima pszichológusok sosem segítettek. Már 5 alkalommal voltam nála, néha jegyzetel, de még nem nagyon történt más egyéb. Akkor valószínű még a diagnosztikai fázis ez? Nem merem megkérdezni az a baj
2017. aug. 31. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!