Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegség vagy csak...

Mentális betegség vagy csak nagyon unatkozom? Különféle személyiségeket hozok létre az interneten és így bolondítok embereket.

Figyelt kérdés
Eddig csak 3-4 napig csináltam társkeresőn, aztán mindig töröltem az aktuális profilt, de most eléggé túlzásba vittem, ezért is ijedtem meg. 4 hónapja fűzök egy férfit elég komolyan kamu képekkel, kitalált személyiséggel, élettel és már beleélem magam ennek a fiktív személynek az érzelmibe. Most pl. összeszólalkoztam a férfival, és annak a személynek a helyében vagyok depis, akivel ő beszélget... Tudni kell, hogy régóta munkanélküli vagyok, nem is nagyon járok el itthonról, mert költöztem és nem igazán vannak itt barátaim. Szerintetek unatkozom vagy ez már egy mentális betegség? Mert egy ideig csak csináltam unaloműzésből, de már sírok is stb... L20
2017. aug. 31. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már beteges. Keress munkát!
2017. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen abba kell hagynod, mert nem csak magadat, de teljesen ártatlan emberek életét is tönkreteheted.

Ráadásul, ha valaki komolyan bepörög rád, feljelent, aztán járhatsz rendőrségre, bíróságra. (könnyen visszatudnak keresni)

Ha magadtól nem tudod abbahagyni, kérj orvosi segítséget.

Remélem hamar kigyógyulsz ebből, sok sikert!

2017. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is egyfajta függőség lett. Az a szerencse, hogy tudod hogy ez nem jó, ezért időben változtathatsz is. Kérj segítséget, ha van, akkor olyantól aki közel áll hozzád.
2017. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy kérj segítséget valamelyik másik önmagadtól! Ez elsőre viccesnek tűnhet, de egyáltalán nem az. Ha valamelyik kitalált személyiségbe beleéled magad, idővel elkezdesz azzá válni. Ez akár még jó is lehet, de szélsőséges esetben katasztrofális kimenetelű is.
2017. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában még nem mentális betegség. Egy csomó ember trollkodik kamu profilokkal, stb. Ez csak szórakozás, időtöltés.

Ettől függetlenül depressziós még lehetsz, hiába érzed úgy, hogy egy másik, kitalált személy "nevében" sírsz, ez nem így van, Te sírsz.


Én is azt javaslom, hogy keress állást. Ha le leszel kötve, megszűnnek majd ezek a dolgok. Amíg nincs munkád, addig is próbáld meg ezt a tevékenységet beszüntetni, mert nem etikus.

2017. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De én miért sírok, ha nem is én voltam...?

Keresek munkát egyébként, betegségből való hosszú felépülés miatt nem volt még

2017. szept. 2. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert beleélted magad.
2017. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!