Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak ilyen ritkán. Van...

Miért csak ilyen ritkán. Van epilepsziás rohamom?

Figyelt kérdés
12 évesen volt egy,majd mikor terhes lettem 32 évesen, a következő. 20 év múlva. Ezután 2-2,5 évenként van nagy rohamom. Gyógyszert nem szedek,mert félek az jobban előhozná. Ti mit tennétek? Elmennétek orvoshoz?
2017. aug. 31. 23:47
 1/1 anonim válasza:
Szedtél alapjáraton bármilyen gyógyszert? Mindenképpen menj el orvoshoz, mert sosem tudhatod, hogy mikor és hol jön rá a roham, nagyon veszélyes! Én 12 éves korom óta vagyok az, igaz 2 évig nem szedtem, mert a doki azt hitte kinőttem, de nem úgy lett, igaz ittam is, de ha kinőttem volna, akkor nem lett volna gond. Most is ott tartok, hogy inkább szedem, mert ez egy nyugtató, pont arra van, hogy csillapítja, rohamot megelőzi.
2017. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!