Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusok tényleg...

A pszichológusok tényleg lekezelőek és tárgyilagosak?

Figyelt kérdés

Mondom bántalmaztak az iskolában évekig és erre nem mutat semmi együttérzést és nem ismeri el hogy bántalmaztak.

Azt mondja csak "piszkálhatak" utána el kezdem sorolni hogy miket vágtak a fejemhez nap mint nap erre ő "hogy lehet valakit ez miatt csúfolni" és közben vigyorog

ha utánaolvasok bárhol ez bántalmazásnak számít. Komolyan ha megerőszakoltak volna az utcán azt komolyabban venné?

Csak a családi dolgokat jegyzi meg a halálesetet és azt hogy a szüleim veszekedtek stb. A családomról kérdezgfet inkább.

az iskolai dolgokat mintha figyelmen kívül hagyná


2017. szept. 4. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor középiskolás voltam, rendszeresen jártam pszichológushoz, és többnél is voltam, azok nem voltak ilyen szánalmas férgek, mint ez. Ez egy barom pszichológus, jobb ha keresel másikat... Ez nem való pszichológusnak... Nekem normális pszichológusom volt, neked is lehetne jobb!
2017. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát általánosítva ezt azért nem jelenteném ki.

De tény sajnos, hogy sok az olyan szakember, aki nem hivatásként éli meg a munkáját, hanem csak melóként. Keveselli a pénzét, nézi mikor telik le a munkaidő, aztán megy haza és nem érdekli az egész.

De vannak elhivatott szakemberek is azért. :)

2017. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mindegyik. És általánosítani sem általánosítanék.

Én jártam pszichológushoz, nagyon jó szakembernek láttam, segített a problémáimon, illetve emberileg is teljesen pozitív véleményem van róla.

De az is lehet, hogy csak te éled meg bántásként és kiemeltél egy-két dolgot és nem is abban a szövegkörnyezetben, amit használt, tehát lehet, hogy csak te érezted lekezelőnek, illetve tárgyilagosnak. De ha mégis ilyen volt, akkor másikhoz kell járni.

2017. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!