Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citromfű tea mennyire hatásos...

Citromfű tea mennyire hatásos szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Valaki probalta mar? Ma kezdtem el inni, es mar megnyugtatott egy picit. :)
2017. szept. 5. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hatásos. Akár napi 1 litert is megihatsz. Én súlyos szorongásos betegségből gyógyultam meg a segítségével. Ráadásul gyulladáscsökkentő is. Szedjél B-MAX-ot, és Magnerótot is!
2017. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Egyáltalán nem hatásos, bár nem is árt. Többet ér ha rendszeresen sportolsz, relaxálsz, jógázol, kreatív hobbikat űzöl, és sokat nevetsz, vagy ezek mindegyikét csinálod.
2017. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hatásos volt, hónapokig ittam napi két bögrével, aztán már csak eggyel, majd elhagytam. De ha nagyon stresszes, ideges vagyok, ma is előveszem. Idegesség miatti tenziós fejfájást is ezzel mulasztottam el egy alkalommal.
2017. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hatásos volt! Jó, nem aztmondom hogy mindenesetben, nyilván függ a szorongás mértékétől, de pl. engem kellően ellazított, és picit bódított!
2017. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!