Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszans keresenek mi...

Antidepresszans keresenek mi a menete?

Figyelt kérdés

Kell beutalo pszichiaterhez? Vagy csak idopontot kell kerni, elmondani az orvosnak, hogy miert jottem es ennyi?


Nagyon nehez idoszakom van, senki nem hallgat meg es mar nem birom tovabb...

Pszichologushoz nincs idom se penzem rendszeresen eljarni


.. Koszonom a valaszokat!

Esetleg tapasztalatokat, hogy mire keszuljek.. Normalisak szoktak lenni az emberrel egy ilyen helyen? Vagy ugyanolyan bunkok mint a tobbi osztalyon? (Tudoszuro, ortopedia stb)


2017. szept. 11. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
micsoda?
2017. szept. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Nezd meg az illetekes szakrendelo honlapjan kell-e beutalo. Ugy tudom, nem. Miert lennenek bunkok? Oda is rendszeresen kell majd jarnod.
2017. szept. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TR75 ***** válasza:
Szerintem kapásból nem írják fel. Teszteket töltetnek ki veled, hogy az állapotodat felmérjék. Elmondatják veled, hogy mi a problémád. Ezek alapján eldöntik, hogy mit és hogyan.
2017. szept. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom!


Minden orvos bunko nalunk.. Koszonni se tudnak konkretan, nemhogy emberkent banni a betegekkel

2017. szept. 11. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
De, felírják kapásból is, ha az előadott sztori indokolja. Mondjuk ez a kérdésből nem derül ki, mármint, hogy mi a franc bajod van amúgy.
2017. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat azt majd a pszichiater eldonti akkor, koszonom szepen :)


Nem szeretnem idegeneknek elmondani, hogy pontosan mi a gond

2017. szept. 12. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!