Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan léphetnék túl ezen az...

Hogyan léphetnék túl ezen az el nem múló önértékelési problémán?

Figyelt kérdés

Egész életemben az az érzés gyötört, hogy nem vagyok elég jó, vonzó férfi, hogy sosem lehet kölcsönös vonzalmon alapuló kapcsolatom egy olyan nővel, akihez vonzódnék, mert egy vonzó nő sosem tekintene rám partnerként.

Reméltem, hogy ez idővel elmúlik, ha sikeres leszek az élet más területein, kapok pár pozitív visszajelzést, stb., de sajnos nem. Hiába lettem egyébként az élet más területein sikeres, folyamatosan ez az érzés lappang bennem, minden egyes szép nő az utcán azt juttatja eszembe, hogy én sosem lehetek elég jó ilyesvalakihez.

Nem tudom, hogy mit kezdjek ezzel a dologgal, de muszáj lenne valahogy túllépnem rajta, hogy teljes életet tudjak élni.


2017. szept. 16. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé komplexusosnak tűnsz. A családoddal milyen a viszonyod?


Egyébként én is hasonlóan érzek és elmentem egy családállításra. Nálam leginkább az volt a baj, hogy nem voltak igazi párkapcsolataim. Ezt úgy értem, hogy nem mint férfi-nő voltunk benne, hanem inkább mint testvérek. Aztán kiderült, hogy "van" egy meg nem született bátyám, akit akartam a fiúkkal pótolni.


Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy hátha nálad is hasonló problémák miatt nem akar sehogy se alakulni a párkapcsolat, főleg, ha effektíve a megjelenéseddel nincs gond.

2017. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, valami olyasmit, ami önbizalmat ad, ami a külsődet is megváltoztatja. Nem mindenkinek jutnak a legjobb nők, de hidd el a szolidabb csajok között is van szép. Adj magadra, legyél ápolt ez a legfontosabb, nem úgy értem, hogy úgy nézz ki mint egy köcsög a való világból :D csak ne kínai trapéz nadrágban meg túra bakkancsban próbálj csajozni. Ápoltság és Önbizalom, és még lehet belefutsz egy full extrás csajba is :D
2017. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!