Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi? Természetes ebben a...

Ez mi? Természetes ebben a korban?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,lány. A helyzet az,hogy elég furának tartom a viselkedésemet néhány helyzetben. Alapjáraton ( például itthon ,néha iskolában, városban stb. ) szerintem egész normális vagyok,nem csinálom a fesztivált. Sokszor sokkal érettebben viselkedem a koromnál. Nem gondolom magamról,hogy ,,depis " vagyok egy fiú miatt, a gondolkodásom is szerintem kicsit fejlettebb,bár ki tudja. A kortársaimmal nem jövök ki túl jól, gyerekesnek tartom magam,a legjobb barátnőm is három évvel idősebb. A felnőttekkel is jól kijövök,bár ez szerintem nem sok mindent jelent :D


Na de vannak pillanataim,amikor olyan érzésem van,hogy nem is én vagyok. Ilyenkor nagyon-nagyon felszabadult leszek, össze-vissza röhögök ,hülyét csinálok magamból és ez nem is érdekel. Utána mindig szörnyen szégyellem magam,azon gondolkozom,hogy hogy lehettem ilyen idióta.

Sokszor indokolatlanul röhögök mindenen, komoly dolgokon is.

Ez a korom miatt lehet? Természetes ? A kortársaimon nem tapasztalok ilyet :D


2017. szept. 18. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális, és örülj neki, hogy ilyen vagy.

Még eléggé a tini korod elején jársz, és a személyiséged még csak ezután fog igazán megváltozni, de teljesen normális vagy, és ne hidd, hogy attól felnőtt az ember, ha komoly.

2017. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!