Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez Biboláris Zavar vagy...

Tomszi 21 kérdése:

Ez Biboláris Zavar vagy Depresszió, esetleg Kedélybetegség?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve kezelnek enyhe szorongásos depresszióval és hangulatzavarral (Sertralint és Helexet kaptam rá) de nem bírtam szedni az Epilepszia gyógyszereim miatt. Azonban pár hónapja elkeztem furcsán viselkedni amit a család is észrevet, egyáltalán nem megyek sehova még rokonokhoz sem Nincs Kedvem Sem Erőm hozzá, Állandóan álmos vagyok, egyszer érzem, hogy teli vagyok energiával olyankor van kedved csinálni dolgokat máskor olyannyira rosszul vagyok, hogy bárki hozzám szól elkezdek mérgelödni néha még kiabálni és rombolni ami a kezembe kerül. Amikor lehigadok és látom, hogy megsértettem valakit sírni tudnék de nem tudok és végül azon kapom magam, hogy a fejemben csak az jár, hogy meg akarok halni így végre mindentől megszabadulok. (Az közre játszik, hogy túl hamar kellett felnőnöm egy olyan családban ahol állandóan csak veszekedések vannak és szeretetet sem kaptam úgy ahogy kellett volna)? Tudom sok ember számára butaság ez, főleg egy 26 éves férfi szájából de sajnos számomra ez valóság és jólenne ha normális válaszokat kapnék.
2017. szept. 19. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A pszichológustól hamarabb választ kapnál.
2017. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!