Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem, hogy alvajártam,...

Azt hiszem, hogy alvajártam, és emlékszek rá valamennyire. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Régen, mikor még kicsi voltam rengetegszer keltem fel, és járkáltam, beszélni nem beszéltem, csak sétáltam, odaálltam anyu ágya mellé, esetleg leültem a konyhába, aztán jött valaki, és visszaküldött lefeküdni. (Ezt onnan tudom, hogy mesélték) Életemben ezt max. 6-7szer csináltam, nem tudom.

De viszont, volt olyan is, kb. 2-3szor, hogy beszéltem és járkáltam is, erre mind emlékszem, de nem saját magam irányítottam, hogy mit cselekszek. Nem is teljesen emlékszek rá, hanem egy kis jelenetre, aztán újra kezdődött a másik álom. Először azt hittem, hogy csak képzeltem és álmodtam, de nem, mert reggel mikor megkérdeztem anyumat azt mondta, hogy ez igaz volt, hogy ottvoltam az este és beszéltem.

Ez szerintem elég érdekes, mert nem tudom, hogy mi lehet ez.

Kicsit furcsa. :D

És légyszi, senki se nézzen hülyének, csak kíváncsi vagyok.



2017. szept. 21. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Párszor volt már ilyen kérdés. Miért nem olvastad vissza?

Létezik ilyen, elég veszélyes lehet néha.

Lehet rossz alvástól is.

Orvossal beszélj.

2017. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hány éves vagy.
2017. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a kor egyáltalán nem számít, de amúgy 16
2017. szept. 22. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
De igen, abból a szempontból számít, hogy valószínűleg "kinövöd" majd, tehát nem kell kezelni.
2017. szept. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!