Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvajártam vagy mi ez? 17l

Alvajártam vagy mi ez? 17l

Figyelt kérdés
Amikor hazaértem éjjel pontosan tudom, hogy lezuhanyoztam és azonnal mentem az ágyamba, tv-ztem és elaludtam. Azonban reggel a kanapén találtam magam, de tényleg, fogalmam sincs hogy kerülhettem oda, semmi sem rémlik, hogy átmentem volna oda. Ez alvajárásnak számít? Még szerintem életemben nem volt velem ilyen és kicsit ijesztő belegondolni :D

2017. jún. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltál alkohol vagy bármely más tudatmódosító szer hatása alatt? Az is okozhatja az emlékezetkiesést. Ha nem előfordulhat, hogy alvajártál. :D
2017. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kis alkoholt ittam, 2 feles vodkát. Amúgy sem könnyen részegedem :D
2017. jún. 16. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kis vodka az nem sok,esélyes hogy alvajártál,én 17 évesen egyszer arra ébredtem hogy szüleim szobájában szétcsaptam a könyököm a radiátorba és nem tudom mozdítani,meg ömlik a vér,veszélyes az alvajárás :D
2017. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uristen:DDdd
2017. jún. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!