Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Saját felelősségre, vagy...

Saját felelősségre, vagy apukám felelősségére kiengedhetnek/ki kell engedniük a pszichiátriáról?

Figyelt kérdés
Öngyilkossági kísérlet miatt kerültem ide, de már mehetnékem van haza. Többé nem is tennék ilyet. Csak jussak haza, és lássam apukámat boldognak.
2017. szept. 23. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor fognak kiengedni ha már látszik hogy jól vagy.
2017. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jól vagyok már.
2017. szept. 23. 11:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja. Ha a tiéd lelkiismeretesebb, akkor nem enged ki 4-6 hétig. Felelősséggel tartozik érted. Ha gyógyultnak nyílvánít, és te otthon kinyírod magad, mert újra elszontyolodtál, akkor ő börtönbe is kerülhet.
2017. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Esetemben nem elszontyolodásról volt szó. Édesanyám halt meg és minden teher a nyakanba szakadt... De már jól vagyok. Pihentem. És nem tenném ezt újra. Nem akarom apukámat újra ilyesminek kitenni. Szóval jól vagyok. Abszolut rendben vagyok már. És honvágyam van... Otthol akarok lenni.
2017. szept. 23. 11:54
 5/17 anonim ***** válasza:
"Jól vagyok már." még jó hogy ezt nem az öngyilkosjelölt dönti el, meg nem a rokonok, hanem a szakemberek.
2017. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tényleg jól vagyok. Mint azt az előző kommentemben is taglaltam.
2017. szept. 23. 11:56
 7/17 anonim ***** válasza:
És értem hogy otthon akarsz lenni, de én - aki magam is próbálkoztam öngyilkossággal- pontosan tudom mennyire nem jelent semmit hogy valaki azt hiszi hogy jól van. Nagyon kis dolog elég ilyenkor hogy újra megpróbálja megölni magát az ember.
2017. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most úgy érzed, de ha valami kis bántalom ér ismét nagyon mélyre zuhanhatsz lelkileg, azt az orvos tudja eldönteni hogy stabilabb vagy e lelkileg vagy sem.
2017. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem próbálnám meg újra. Ez 1000 %
2017. szept. 23. 11:58
 10/17 anonim ***** válasza:
pszichiátriáról mióta engedik a betegeket netezni?
2017. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!