Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiüresedetnek, érdektelennek...

Kiüresedetnek, érdektelennek érzem magam, de nem vagyok depressziós, miért?

Figyelt kérdés
Kb alig érdekel valami, vagy nagyon szűk területek. Valami nem ok. Nem tudom megfogalmazni. Az intellektusom is hanyatlik (teszteket végeztem, és látszik). Az érdeklődésem sehol, pedig mindig is érdekelt a világ... Lassan fogok fel dolgokat, pedig szedek egy rakás vitamint és kiegészítőt (halolaj, k vitamin, d vitamin, magnézium, c vitamin, ginko biloba, kurkumin, néha multivitamin, probiotikum). Emellett borderline személyiségzavart állapítottak meg. Néha nagyon pörgök szellemileg, de valahogy "nem kerek a világ", érzem hogy valami nem stimmel. Emellett gyógyszert is szedek: haloperidolt, és lamolepet. Az egyik antipszichotikum,m a másik antiepileptikum. Ezt hangulatjavítóként is adják, nem vagyok epilepsziás.. mind2-ből közepes adagot szedek. Egyszerűen nem értem. Régen érdekelt a politika, tudomámny, meg valahogy úgy egyszerűen a világ más volt. Nem tudom jobban leírni, az emberk se, barátok se érdekelnek, csak elvagyok, és szűk területek kötnek le. Nem tudom mi lehet, és zavar. Ha kiderülne hogy a táplálékkiegészítők közül valami nagyon nem örülnék mert csupa jót olvastam róluk, és nem állna össze a kép. Szerintetek ez a borderline állapot kísérőjelensége, vagy valami más (pl. a cuccok amiket szedek)?

2017. szept. 23. 18:21
 1/5 A kérdező kommentje:
EWl is felejtek dolgokat (pl. hogy felraktam a tűzre a kajámat, aztán leégve tapasztalom, hogy otthagytam, időpontok nem jutnak eszembe, de máskor meg azért jobbak a dolgok, olykor azért fel tudok pörögni.
2017. szept. 23. 18:23
 2/5 anonim válasza:
Mintha magamat olvasnán. :( 22 ves vagyok és férfi. Csak épp gyógyszereket nem szedek.
2017. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Változott valamit a helyzet az utóbbi 2 évben?
2019. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Változott. Leginkább személyiségbeli dolgok. Mindenesetre nem túl pozitív ami változott, de változott. A jövőt sose tudjuk. Jordan Petersont olvasgatok, ő segít "rendbe rakni" aaz ember életét. 12 szabályaz élethez. A legfőbb projekt h a gyógyszerekről le tudjak válni, lemondani úgy h agresszív ne legyen. Ejnye bejnye, agresszív vagy. igen, de más megközelítésben, aki tujd a kontextusá 1-1 agresszív megnyilatkozásnak máris nem elítélően nyilatkozik, hanem megértően. Ezzel csak szakember foglalkozik, más leszarja, szóval jobban jár az ember ha talál valami más tuat mitn a szakember...
2019. szept. 3. 22:53
 5/5 anonim válasza:
Hogy vagy azóta?Nekem a lányom lett borderlineos.Sajnos az alkoholra is rászokott.Van kiút belőle?
2022. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!