Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongos, szociális fóbiás,...

Szorongos, szociális fóbiás, érzékeny nő együtt tud élni egy erös személyiségű férfival? (általában jól kijönnek)

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos
2010. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nem.
2010. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mit értessz erős személyiségen.Az én párom is erős személyiség,én pánik és kényszerbeteg is vagyok.Hát mit mondjak.Vannak alkalmak amikor nem kimondottan érzem jól magam mellette.
2010. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát egy dependens (szorongás+szoc fóbia valószínűsíti a dependenciát) nő egy irányító, domináns pasi mellett? Jó kis patológiás egyensúly, de működőképes lehet.
2010. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nőnek ez ideális, de vajon a férfi miért akarna ilyen nővel együtt élni?
2010. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eleve hogy tudtatok összejönni?

Szerintem egy kapcsolat olyanokon múlik, hogy vonzódtok e egymáshoz rendesen, szeretitek e, tisztelitek e egymást mint ember és ez így is maradjon, és vagytok e elég önzetlenek, ha kell.

2010. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Crepkey válasza:
En ugy gondolom, hogy nem azon mulik, hogy te fobias vagy o meg eros szemelyiseg! Hanem a kompromisszum keszsegen es azon, hogy az eletetek szabalyait kozosen tudjatok kialakitani. Nem letezik olyan, hogy ket ember osszeillik, es ket ember meg nem. Nincs szemelyisegek kozotti inkompatibilitas! Csak sokan ezt gondoljak! Olyan sincs valaki igazi, valaki meg nem. Hiszen mindenki lehet igazi, ha azza valik, de ezert tenni kell. Kozhely, amit mondok de oszintenek kell lenni, es minden esetett addig kell megbeszelni, amig jol meg nem oldjatok! Egyszeru az egesz nem kell ezen ennyit aggodni! Nyugodj meg es elvezd az eletet, s koncentralj a jo dolgokra, s maris minden jobb lesz! Kitartast nektek es boldog eletet! (Bocs, hogy ekezet nelkul irtam, de telefonrol ekezettel korulmenyes)
2010. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
05-29 10:58 jól beszélt. Lehetséges, hogy kölcsönös tudat alatti előnyük származik ebből a kapcsolatból, és így stabil egyensúlyi helyzet jön létre. Olvasd el Eric Bernétől az Emberi játszmákat, sok mindenre választ ad.
2010. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

És ha a férfi (én) is lyen szorongós, érzékeny akkor mi várható hosszútávon?.

Fél éve vagyunk együtt eddig nem volt különösebb gondunk.

2010. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!