Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a problémám és mit...

Mi lehet a problémám és mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rosszul érzem magam, mások szerint pesszimista vagyok és megjegyezték, hogy rengetegszer mondok negatív jelzőket magamra (ami nekem már fel sem tűnik). Nem szeretek emberek közé menni, sírhatnékom van folyamatosan, pedig senki sem bánt. Nem tudok az emberek szemébe nézni miközben beszélek velük, amit szintén rengetegen megjegyeznek. Ezek annyira elfajultak, hogy a hajam csomókban hullik és folyamatos hányingerem van.
2017. szept. 25. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy betegesen sok alvásra van ezek mellett szükségem, akkor is, ha semmi megterhelő dolgot nem csinálok. (Sok=11-12óra+)
2017. szept. 25. 17:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Oxigénhiányossá vált szervezeted.
2017. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megtalálnod az okot, amiért így viselkedsz és ezt megoldani. Negatív gondolkodás helyett pozitív. Ez nagyon sokat dob mindenen, tapasztalat. Meg kell próbálni, akkor is, ha nehéz. Legyenek céljaid, amikért küzdeni akarsz, így lesz értelme felkelni.
2017. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!