Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Holt költők társasága...

A Holt költők társasága szerintetek lehet rossz hatással egy tini lélekre?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Wtf? Gimnáziumban az angoltanár nézette meg velünk órán, senki nem lett tőle lelkibeteg. Én nem is nagyon emlékszem már a történetre.
2017. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy a tini 11 éves vagy 15.

Kiskamasznak azért nem javasolnám, mert van mit megérteni benne. Nagyobbaknak viszont jó lehet.

Nagyon jó film, sok a mondanivalója, nem mellesleg a színészgárda is nagyon ott van.


Kapitány, ó kapitányom!

2017. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gimiben velünk is nézették, tényleg nem kiskamasznak való, de 14-15-től fölfelé már nincs gond.
2017. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont arról szól a film, hogy egy olyan tanár, mint Keating, lehet pozitív és negatív hatással is egy tini lélekre: az egyik fiú kinyílt, a másik öngyilkos lett. Csak azt hozta elő a "kapitány", ami amúgy is bennük volt.

Én 13 évesen láttam a filmet, és nagyon mélyen hatott rám, máig az egyik kedvencem.

2017. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!