Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbetegségre a gyógyszer...

Kényszerbetegségre a gyógyszer mellett öngyógyító mód esetleg?

Figyelt kérdés
Közel 10 éve jött elő nálam a kényszerbetegség amit erős depresszió hozott elő.Rexetint írtak fel és nagyon jó volt kezdetben,de az utóbbi időben vannak napok mikor felerősödik akkor is,ha nem vagyok depressziós.Általában este lefekvés előtt és,ha nem csinálom meg őket nem tudok elaludni.Van,hogy úgy érzem mikor lefeküdtem,hogy most jó,mert megcsináltam mindent úgy ahogy azt az agyam követeli,de akkor jön egy gondolat és kezdhetem az egészet előröl.Félek az estétől sokszor.Napközben meg nem tudok mindig aludni,vagy nem is akarok,hogy estére fáradt legyek.
2017. szept. 28. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 4 évig kínlódtam ezzel a betegséggel. Nekem az segített, hogy tudatosan megálljt parancsoltam magamnak. Nem csináltam a szertartásaimat. Először nagyon nehéz volt, de egy hét elteltével, ráébredtem, hogy nem omlott össze a világ, és egyre felszabadultabb, magabiztosabb lettem. Ma már egyáltalán nincsenek tüneteim, és gyógyszert sem szedek.
2017. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!