Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasmenés, fojtó érzés a...

Hasmenés, fojtó érzés a torokban, fejfájás, fáradtság, rengeteg alvás mellett (12 óra is akár) a gyógyszer mellékhatása vagy a szorongástól van?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és már kb minden létező tünetet produkáltam tőle, most ezek vannak jelen. Gyógyszert pár hete szedek (frontin 0,5ös), de csak akkor veszem be ha nagyon rosszul vagyok és szokott segíteni. 2 napja vettem be utoljára. Lehetnek ezek a gyógyszer mellékhatásai vagy a szorongástól van?
2015. júl. 17. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet plusz hozzaszokas miatti elvonasi tunet is
2015. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak néha vettem be, a doki azt mondta annyitól még nem szokok hozzá csak a rendszeres szedéstől
2015. júl. 17. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy tudat alatt bemeséltem már magamnak, hogy ha nem veszem be igenis rosszul leszek és már attól vagyok rosszul?
2015. júl. 17. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, bemesélheted magadnak.

De szerintem ez nem a nyugtatótól van. Én depressziós vagyok, plusz eléggé szorongok és a felsorolt tünetek mind elő szoktak jönni, néha egyszerre, néha váltakozva. És nincs gyógyszer elvonási tünetem, meg mellékhatás sem lehet, mert nem állandó dologról beszélünk, csak időszakosan jön elő. 1-2 hétig tart, aztán kicsit jobb lesz és idővel lesz más bajom. De ha te pánikbeteg vagy és azon szorongsz hogy nehogy rosszul legyél és esetleg benned van az érzés, hogy csak a gyógyszerrel tudsz jól lenni akkor gerjesztheted magadnak ezeket a problémákat. Ezek határozottan olyan tünetek amik könnyen előjöhetnek szorongásra.De persze lehet hogy egy részének van valódi oka is. Pl.: a fáradtság lehet vitamin hiánytól, attól hogy nem mozogsz eleget, nem vagy a szabad levegőn.

2015. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!