Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy éljek együtt magammal?

Hogy éljek együtt magammal?

Figyelt kérdés
Utálom magam. A legtöbb tulajdonságom irritál, és sokszor próbálkozok máshogy viselkedni, de nem megy. Legszívesebben verném magam úgy, hogy fájjon nagyon, de még erre sem vagyok képes. Utálom a kinézetem is. Csúnya is vagyok és a belső tulajdonságaim is szarok.
2017. szept. 29. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne merülj bele az önutálatba, kérj segítséget pszichológustól.

Belső és külső tulajdonságokon is lehet változtatni, igaz nagy akaraterő kell hozzá.

Fiú vagy lány vagy?

Mit látsz csúnyának magadon?

2017. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. A csúnyaság még nem is zavar annyira, inkább az, hogy nagyon sötét vagyok gondolkodás téren, és idétlen is vagyok, folyton zavarba hozom magam, amin aztán napokig agyalhatok, hogy milyen balfék vagyok.
2017. szept. 29. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó frizura meg smink csodákra képes hidd el. Valami önbizalom növelésre mindenképp szükséged van. Ne rágódj ennyit azon, hogy beégeted magad, akik előtt beégsz tuti hamarabb elfelejtik, mint te.
2017. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!