Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges egyáltalán, hogy...

Lehetséges egyáltalán, hogy tudatosan álmodok és egyben alvajárok is? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Szóval nálam elég gyakori a tudatos álmodás és az alvajárás is. Lehetséges, hogy egyszerre történt velem mind a kettő? Mármint múltkor anyukám szólt, hogy hajanali ötkor (ő már olyankor fent van) hallotta, hogy zongorázok, és csodálkozott is, hogy ilyen hamar felkeltem. És én emlékszek olyasmire, hogy az álmomban leültem zongorázni és azt játszottam, amit anyukám mondott, hogy hallott. Bocsi lehet ez zavarosnak látszik, de ha tudtok, kérlek segítsetek! Már máskor is volt olyan, hogy amikor tudatosan álmodtam és meg akartam valamit tenni, azt tényleg megcsináltam, persze felkeltettek. Nem tudom, hogy mit tegyek ellenne..

2017. szept. 29. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!