Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ha tisztában...

Szerintetek ha tisztában vagyok azzal, teljesen tudatosan, hogy nem kameráztak be, nem hallják mások, amiről beszélek, mégis ilyen érzésem támad, mi ez, és hogy lehetne gyógyítani?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy mi a fenéért lenne ennyire fontos bárkinek is, hogy te mit mondasz? Miért figyelne bárki? Ki vagy te?
2015. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez egy kényszer-obszesszió.Igy kell gondolkodnod ahogy az előző hozzászóló is irta.Még ha az Amerikai elnők lennél akkor megérteném de igy...nem kell félni a kutya sem hallgat le.
2015. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért jókat nevettem a válaszokon, köszönöm mindkettőtöknek, hát igen, sem amerikai elnök nem vagyok, sem valami jelentős személyiség, csak egy lány(nő) a sok közül. a kényszer obszesszív megbetegedésről szóló információ különösen hasznos volt, utána is néztem egyből. de várom a további válaszokat is, üdvözlettel, szép napot kívánok!
2015. aug. 2. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet, a szorongástól kezdve a skizofréniáig, ezt csak szakorvos tudja megállapítani a további tüneteid és a családodban előforduló betegségek alapján.

Szóval ha jelentősen akadályoz ez a mindennapokban, akkor irány egy pszichiáter.

2015. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, az biztos, hogy minden nap szorongok valamitől, és nem a legkellemesebb érzés, hogy enyhén fogalmazzak....
2015. aug. 17. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk most elolvastam még egyszer a válaszod, és hülyeséget írtam, ha tisztában vagy vele hogy irreális a félelmed, akkor nem skizo. Inkább valamilyen szorongásos zavar.
2015. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!!
2015. aug. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!