Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy veszitek észre a másikon,...

Hogy veszitek észre a másikon, hogy lelki beteg?

Figyelt kérdés
pl: ha beszélgetsz vkivel, észre veszed ha a másik lelki beteg ? milyen jelei vannak ?
2017. szept. 29. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a lelki betegsége.
2017. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Beszéde
2017. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Az elsőnél a pont, attól függ miben szenved.

Pesszimistának tűnhet ha például depressziós, vagy válaszkerülőnek, esetleg már-már játszmásnak ha valamilyen szorongása van.

Viszont az is lehet, hogy nem fog feltűnni, mert megtanulta szinte tökéletesen leplezni a dolgokat.

Ha valakin észre is veszek ilyesmiket akkor sem lehetek biztos abban, hogy az úgy van, legfeljebb feltételezem, idővel finoman rá lehet térni a témára ha ez valamiért érdekelne.

2017. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 EZEZ válasza:
100%
Bármi lelki betegsegre utalo jel elobb utobb észrevehető, hiszen egyes lelki betegsegek fizikálisan ia kivetulnek a szervezetre amelyet.mar nem nagyon lehet rejtegetni. Ilyenkor valtozik az ember beszede viselkedese kedve dolgokhoz valo hozzaallasa ingerlékenység jellemzi ha a lelki betegseg olyan vagy levertség, bús komor hangulat
2017. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Én 11 éve küzdök a mániás depresszió bizonyos fajtáival (pszichózis). Viszont külsőleg semmi nem látszik rajtam. Jó...nyilván ha nem vagyok jó passzban, akkor rossz a kedvem. Keveset beszélek. Lassabban reagálok.
2018. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen betegség és mennyire súlyos.

Súlyos depressziót, mániát, kényszersséget, anorexiát, mentális retardációt, skizofréniát elég könnyű pl észrevenni. De a személyiségzavarokat pl nehezebb

2018. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Én 90% - ban észreveszem.Azért is,mert én is szenvedek sok pszichés betegségtől.De inkább csak megérzem.

Amúgy minden testi betegség lelki betegségből ered.Érdemes ezeket tanulmányozni,hogy milyen testi betegségnek milyn lelki betegség az oka.

2018. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a 30 éven felülieknek a 99% küzd lelki problémákkal. Az a furcsa ha valaki nem.
2019. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9es, ja amig az ember keptelen belenezni magaba es rajonni, hogy 8 órába dolgozni valamit ami untat, nem viszi előrébb a világot, nem segít senkinek és még jobban sem érzed magad tőle..


Az lenne a furcsa ha nem lennének az emberek depressziósak ezek után..előbb utóbb ezek a problémák akkorára fognak nőni, hogy a magas öngyilkossági ráta miatt változni a kell az egyénnek is meg a felsőbb elit rétegnek is, a kérdés az, hogy ez mikor fog bekövetkezni

2019. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!