Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen beteg vagyok?

Milyen beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írtam vagy sem szóval emiatt elnézést... szóval hol is kezdjem.... 17 éves vagyok és gyakran vannak emlékezet kieséseim...van amikor sűrítettebben és van amikor hónapokig egy sem... átlagban dél előtt ha előjön...és ez pontosan ugy is néz ki hogy elfelejtek dolgokat rákérdezek dolgokra, elejtem milyen nap van, hol vagyunk, mit keressek ott, miért csinálom azt amit, de amikor a kérdesek megválaszolják az után egy kevés idő és rendbe jövök és megy minden ugy mintha meg sem történt volna...konkrétan ugy megy ugyanis nekem az a pár perc (max 20) kiesik, teljesen , nem emlékszek arra hogy abban a pár percben mit csináltam vagy mit mondtam , kérdeztem, csak azt tudom hogy valami nem stimmelt.

Volt már olyan is hogy elájultam és utána miután magamhoz tértem arra sem emlékeztem hogy elájultam volna...

Holnap megyek CTre és neurológushoz...volt már valaki hasonló cipőben?


2017. szept. 5. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs milyen cipőd van, szóval nem tudok erre a kérdésre válaszolni. :)
2017. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm hogy végig olvastad és csak az igazán fontos kérdésre válaszoltál :))
2017. szept. 5. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

A cipőben -t szerintem arra értette, hogy ilyen helyzetben. :)


A kérdezőhöz pedig: nem lehet, hogy túl vagy terhelve (sok tanulás, sok infó, stb...), vagy csak néha stresszesek a napjaid?

2017. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam remélem csak erről van szó :) köszönöm a válaszod :)
2017. szept. 5. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhat ilyen tüneteket pl. epilepszia, de nagyon sok más is! Szerintem nincs értelme ezen az oldalon feszegetni ezt! Látszik, hogy jó kezekben vagy, hiszen kiírtak CT-re és mész neurológushoz is! Bízd a szakemberekre, akik képalkotó és egyéb vizsgálatokra alapozva hiteles diagnózist fognak Neked adni!
2017. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mint mondott a doki?
2017. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!